Permateek

Mamy przyjemność zaprezentować państwu nasz najnowszy wyrób – pokład PERMATEEK, jest to imitacja z tworzywa sztucznego, która z wyglądu jak i w dotyku odwzorowuje naturalne drewno.

System PERMATEEK to najwyższej jakości wyroby produkowane w Wielkiej Brytanii. Każdy element systemu wykonany jest w procesie wtrysku z wysokiej jakości PVC odpornego na promieniowanie UV. Sposób produkcji, technologia i stosowane techniki łączenia sprawiają, że elementy systemu Permateek osiągnęły poziom jakości, w którym mogą łatwo być mylone z wyrobami z naturalnego drewna. Jest to alternatywa dla pokładów z drewna teakowego które mogą być łatwo ułożone zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów

PERMATEEK jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych drewnianych pokładów łodzi, które wszyscy wodniacy znają i kochają. Ale, jak wszyscy wiemy, drewniane pokrycia mają mały mankament: drewno wymaga starannej pielęgnacji, ciągłej konserwacji i generalnie ogromnej dbałości… rok w rok… a to oznacza więcej czasu na konserwację kosztem żeglowania.

Dlaczego PERMATEEK?  wygląda jak nowe, prawdziwe drewno teakowe – zawsze, długowieczność, niski koszt utrzymania, konkurencyjna cena w porównaniu z pokryciami z naturalnego drewna, wysoka jakość, permateek jest bardzo wytrzymały na promienie słoneczne, deszcz i wodę morską, słodką i słoną, mokry wykazuje wysokie właściwości antypoślizgowe, bardzo łatwy w czyszczeniu a jego naprawa w razie jakiegoś nieprzewidzianego zabrudzenia bądź np. przypalenia papierosem jest dziecinnie prosta.

ZASTOSOWANIE praktycznie wszędzie tam, gdzie możemy położyć drewno naturalne, idealnie nadaje się na łodzie, jachty, żaglówki,  hausbooty, panele na sceny, baseny, altany, balkony, taras, ogród itp…

Gwarancja

5

lat!


Gama preferowanych kolorów: nowoczesny (modern elite), tradycyjny (traditional elite), śródziemnomorski (mediterranean), klasyczny (new classic), piaskowy (sandstone), szampański (champagne), platynowy (platinum).

Kolor peneli / Fuga

Czarna

Kremowa

Srebrna

Nowoczesny

Tradycyjny

Popielaty

Orzechowy

Wyblakły

Śródziemnomorski

Czarna Wiśnia

Grafitowy

Klasyczny

Piaskowy

Postarzany

Szampański

Platynowy

Share and Enjoy !

0Shares
0 0